اخبار لند

راهنمای خرید و انتخاب فرش سه بعدی

احتمالاً قبلاً نام فرش سه بعدی را شنیده اید یا این نوع فرش را از نزدیک دیده اید. علم هندسه به زیبایی با هنر عکاسی ادغام شده و تصویری دیدنی ایجاد شده است که می توان از آن برای ایجاد نمای جذاب از خانه استفاده کرد. بیایید ابتدا درک کنیم که کفپوش سه بعدی چیست و در کدام قسمتهای خانه می توان از این طرح منحصر به فرد استفاده کرد.


کفپوش سه بعدی در واقع همان پوشش است که از رنگهای متفاوت و جذاب استفاده می کند و می تواند تصویر خاصی را نشان دهد. به عنوان مثال ، تصویری از دریا را که روی کف اتاق شما پخش شده است تصور کنید و به نظر می رسد که یک تصویر واقعی است و شما روی امواج قدم می زنید.


این روزها کفپوش سه بعدی از حالت قبلی خود خارج شده است و می توانید طرح متفاوتی از آن را روی فرش ها مشاهده کنید که جذابیت این دسته از کفپوش ها را دوچندان می کند. در گذشته کفپوش سه بعدی فقط از رزین اپوکسی ساخته می شد ، اما امروزه در صنعت فرش از این طرح های جذاب استفاده شده است.


بهترین مکان برای استفاده از فرش های سه بعدی

در مورد استفاده از فرش های سه بعدی ، نمی توان به فضای خاصی اشاره کرد ، زیرا این کفپوش ها متناسب با فضاهای مختلف تهیه شده و هیچ محدودیتی برای آنها وجود ندارد. اگر قصد دارید از فرش های سه بعدی در اتاق نشیمن استفاده کنید ، بهتر است به سراغ مدل هایی بروید که خطای دید یا سرگیجه چندانی ایجاد نمی کنند. به ابعاد فرش سه بعدی توجه کنید تا متناسب با فضای مورد نظر شما باشد.


به عنوان مثال ، فرش های سه بعدی با شکل مقعر برای استفاده در اتاق نشیمن و نشیمن مناسب نیستند. با توجه به این قسمت از خانه ، بهتر است به طرح های دیگری بروید که احساس دلپذیری را ایجاد می کنند. فرش های سه بعدی این قابلیت را دارند که علاوه بر ایجاد نمای زیبا از اتاق ، ظاهر تند و زننده ای را نیز به همراه داشته باشند ، این بستگی به سلیقه و نظر شما دارد که آیا طرح مناسب را انتخاب کرده اید یا فقط از زیبایی طرح راضی خواهید بود.


حتما بخوانید: تاریخ هنر قالیبافی در ایران

فرش سه بعدی کودک

از فرش های سه بعدی در اتاق کودک استفاده کنید

یکی از بهترین فضاهایی که می توان از فرش های سه بعدی در آن استفاده کرد اتاق کودکان است. کودکان علاقه زیادی به شخصیت های کارتونی دارند و امروزه تولیدکنندگان فرش مدرن با کمک این طرح ها موفق به تولید فرش های سه بعدی زیبا شده اند. شما می توانید بهترین نمونه اتاق کودک خود را با توجه به سلیقه و نظر فرزند خود در بین طرح های مختلف این دسته از فرش های مدرن انتخاب کنید.


فرش های سه بعدی برای اتاق خواب

از فرش های سه بعدی در آشپزخانه استفاده کنید

فرش های سه بعدی برای آشپزخانه طرح های متفاوتی دارد که با توجه به اندازه آشپزخانه شما می توانید آنها را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، فرش های سه بعدی که دارای طرح ادویه و قاشق یا طرح میوه ای پر جنب و جوش هستند می توانند گزینه مناسبی برای این قسمت از خانه باشند.

+ نوشته شده در دوشنبه 3 آبان 1400ساعت 17:57 توسط یاسر | | تعداد بازدید : 15