اخبار لند

هزینه بهترین روش لیفت ابرو بدون جراحی

با افزایش سن تغییرات زیادی در چهره انسان رخ می دهد. مرد همیشه به زیبا و خوش تیپ بودن علاقه دارد. پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین پزشکی در زمینه جراحی های زیبایی بسیاری از مشکلات بشر را در زمینه زیبایی حل کرده است. بالا بردن ابرو یکی از روش های جدید زیباسازی صورت است که طرفداران زیادی دارد. بالا بردن ابرو به معنای بالا بردن ابرو است که تغییرات زیادی در صورت و صورت ایجاد می کند. قیمت لیفت ابرو بدون جراحی بالا بردن ابرو باعث می شود که ابروها بهتر دیده شوند، صورت باز شود، چین و چروک های زیر ابرو از بین رفته و چشم ها بزرگ شوند. راه های مختلفی برای بالا بردن ابرو وجود دارد. در این مقاله شما را با روش های مختلف بالا بردن ابرو آشنا می کنیم.


اگر مدتی است که به فکر لیفت ابرو هستید با ما همراه باشید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. دانش شما از روش های مختلف لیفت ابرو به شما و پزشکتان کمک می کند تا روش مناسب لیفت ابرو را انتخاب کنید.


بالا بردن ابرو چیست؟

تغییر وضعیت ابروها برای ایجاد تعادل در صورت، تغییر وضعیت صورت و ایجاد ظاهری متفاوت در چشم ها، مانند بازتر دیده شدن یا بزرگتر نشان دادن. در اغلب موارد برای تغییر فرم ابروهای خانم ها و فرم دادن به آن، آرایشگرها کارهایی مانند تاتو و میکرونیدلینگ ابرو را انجام می دهند.


در سال های اخیر با توجه به روند تغییرات زیبایی، آقایان در حال ایجاد تغییراتی در ابروهای خود هستند. البته هرکسی که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهد می تواند تغییراتی در چهره خود ایجاد کند که البته توصیه می شود این تغییرات توسط متخصص و به روش های مناسب انجام شود.


با گذشت زمان، عضلات پیشانی به دلیل افزایش سن و گرانش زمین شروع به ضعیف شدن و شل شدن می کنند که منجر به افتادگی ابروها می شود. این وضعیت باعث می شود افراد همیشه خسته و بی حال به نظر برسند. از طرفی سایه ابرو روی چشم تصویری عصبانی از فرد ایجاد می کند. بنابراین برای رفع این سایه و ایجاد چهره ای جوان و درخشان از لیفت ابرو استفاده می شود.


تلفن در کلینیک کاخ سفید

بالا بردن ابرو چیست؟


بالا بردن ابروها بسته به سن برای رفع خطوط پیشانی و خطوط عمیق بین ابروها انجام می شود. از آنجایی که این تغییرات باعث شل شدن بافت پیشانی و افتادگی ابروها می شود، با بالا کشیدن ابروها و ابروها حالت یکسان و جدید به خود می گیرند و چین و چروک های پیشانی از بین می روند که باعث می شود چهره جوان به نظر برسد.


چه کسی به ابروهای بالا نیاز دارد؟


افرادی که ابروهای افتاده دارند،

کسانی که خطوط پیشانی عمیقی دارند،

کسانی که خطوط عمیق بین ابروها دارند،

افراد جوان و میانسال نیز می توانند لیفت ابرو را انجام دهند.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس روشی برای بلند کردن ابرو بدون جراحی است. در این روش قسمت هایی برای تزریق بوتاکس نشان داده شده است. سپس نواحی موضعی با کرم های بی حس کننده موضعی بی حس می شوند. سپس بوتاکس در ناحیه بیهوشی تزریق می شود. تزریق فیلر به عضلات باعث فلج شدن آنها و از بین رفتن چین و چروک این ناحیه می شود.


ما برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم:

هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک چقدر است؟

25 اسفند 1399


آشنایی با روش های مختلف لیفت بینی بدون جراحی ژل و نخ

15 ژوئن 1400

زاویه فک با تزریق چربی و ژل

زاویه فک و صورت با تزریق چربی و ژل در بهترین مرکز تهران

21 اسفند 1399

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی - هزینه ها و توصیه ها

29 اسفند 1399

مدت زمان لازم برای بالا بردن ابرو با تزریق بوتاکس چند دقیقه است و بین 3 تا 5 ماه طول می کشد. فرد پس از تزریق بوتاکس نیازی به استراحت ندارد و می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.


کاندیدای مناسب برای تزریق بوتاکس ابرو


در برخی موارد این روش با سایر روش های لیفت ابرو ترکیب شده و نتایج بهتری حاصل می شود. لازم به ذکر است که هنگام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، کبودی و زخم روی صورت مشاهده می شود که این زخم ها نیز موقتی بوده و پس از مدت کوتاهی از بین می روند.


بنابراین لیفت ابرو با تزریق بوتاکس روشی بدون درد و کم هزینه است که نقش بسزایی در افزایش طراوت و شادابی پوست و صورت دارد. تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو در کلینیک های مختلف با قیمت های متفاوت انجام می شود. بهتر است قبل از امتحان و سپس انجام عمل در مورد قیمت بوتاکس سوال کنید. اما به طور کلی روش گران نیست و بیماران نگران هزینه این عمل نیستند.

+ نوشته شده در سه شنبه 4 آبان 1400ساعت 15:30 توسط یاسر | | تعداد بازدید : 15