اخبار لند

مینی یخچال

مینی یخچال، یخچال ویترین کوچک، مینی بار محصولات بسیار کاربردی و جمع و جور هستند. این یخچال ها علیرغم ظاهر کوچک و جمع و جور خود بسیار کارآمد هستند و در موارد مختلف به جای یخچال بزرگ یا کنار آن وظایف خود را به خوبی انجام می دهند. شاید اولین سوالی که در این زمینه به ذهن می رسد این باشد که یخچال کوچک در کجا و برای چه کسانی استفاده می شود؟ باید گفت که از این یخچال ها می توان برای مغازه ها، ادارات، اتاق های یک نفره کوچک، خوابگاه های دانشجویی، استودیو، هتل، ویلا و حتی برای کسانی که در یک خانه زندگی می کنند استفاده کرد. در واقع یخچال های کوچک را می توان در همه جا به جز خانه هایی با جمعیت بیش از دو نفر استفاده کرد. این یخچال ها همچنین برای کسانی که به دنبال مبرد برای مهمترین موارد مانند خنک کردن آب یا نگهداری مقدار کمی غذا یا تنقلات هستند و فضای کافی برای قرار دادن یک یخچال معمولی بزرگ را ندارند نیز مناسب است.


قبل از خرید یک یخچال کوچک به چه نکاتی باید توجه کنم؟


اگر قصد خرید یک یخچال کوچک یا مینی بار را دارید، باید در نظر داشته باشید که چه مقدار مواد غذایی را در آن قرار دهید؟ همچنین چند نفر از این یخچال استفاده خواهند کرد؟ ظرفیت هر لیتر این یخچال های کوچک چقدر است و آیا پاسخگوی نیاز شماست؟ مورد بعدی این است که چقدر فضا دارید؟ آیا یخچال را روی زمین می گذارید یا به کمد یا چیزی شبیه به آن نیاز دارید؟ آیا یک مینی بار برای خانه خود به عنوان یک یخچال کمکی می خواهید یا آن را در محل کار خود قرار می دهید؟ همه اینها در کنار مسائل دیگر باید قبل از خرید یخچال یا مینی بار در نظر گرفته شود.


یخچال کوچک یا مینی بار چه ویژگی هایی دارد؟


یخچال های کوچک معمولا دارای یک محفظه نگهداری و یک قسمت بسیار کوچک به عنوان فریزر هستند. این فریزر به اندازه فریزرهای معمولی خانگی کارایی ندارد و فقط برای سرد نگه داشتن مواد غذایی منجمد مناسب است. این یخچال ها دارای یک محفظه نوشیدنی نیز هستند که به شما امکان جداسازی مواد غذایی در یخچال را می دهد. یخچال کوچک ساخت هر کارخانه بسته به نوع و مدل آن دارای ویژگی های متفاوتی است. جنس بدنه این یخچال ها معمولاً گالوانیزه است و سیستم عایق آن ها با تزریق فوم ایجاد می شود، سایر مشخصات آنها مشابه یخچال های معمولی است.


اندازه یک یخچال کوچک چقدر است؟


همانطور که می دانید اندازه یخچال ها بر حسب فوت مکعب بیان می شود. یک یخچال کوچک یا مینی بار از 3 تا 9 فوت مکعب وجود دارد. اگر می خواهید بدانید که اندازه یک یخچال کوچک چقدر است، به اندازه های زیر توجه کنید:


یخچال کوچک 3 فوت: طول 40، عرض 46 و ارتفاع 57 سانتی متر

یخچال کوچک 5 فوت: طول 44، عرض 54 و ارتفاع 80 سانتی متر

یخچال کوچک 7 فوت: طول 47، عرض 56 و ارتفاع 94 سانتی متر

یخچال کوچک 9 فوت: طول 54، عرض 58 و ارتفاع 108 سانتی متر

انواع یخچال های کوچک


یخچال های کوچک از نظر موتور و کارکرد به سه دسته تقسیم می شوند. یخچال کوچک کمپرسور که از گاز خنک کننده و موتور برای خنک کردن داخل یخچال استفاده می کند و صدای موتور دارد، یخچال ترموالکتریک کوچک موتور ندارد و وجود قسمتی به همین نام باعث خنک شدن فضای یخچال می شود. و یخچال کوچیک اینو میگیره با اینکه کمپرسور داره ولی خیلی بی صداست. یخچال های کوچک بر اساس شکل ظاهری خود به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر هر یک از آنها ارائه می شود:

+ نوشته شده در سه شنبه 25 آبان 1400ساعت 10:59 توسط یاسر | | تعداد بازدید : 40