اخبار لند

پرفروش ترین دوچرخه

در این مقاله سعی داریم شما را با انواع صندلی، دوچرخه شهری، دوچرخه کوهستان، دوچرخه هیبریدی دوکاره، دوچرخه برقی، دوچرخه زنانه، دوچرخه کودک و دوچرخه BMX آشنا کنیم. بیایید شما را با دوچرخه آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله خرید بهترین دوچرخه ها را تجربه کنید.

منبع:

https://safir-ac.ir/girls-bike/

پیدایش دوچرخه:

ریشه دوچرخه ها به مصر باستان برمی گردد، اما اولین نسخه دوچرخه های مدرن در سال 1839 توسط پاتریک کینگ میلان طراحی و تولید شد. تولید دوچرخه.


اختراع دوچرخه در ایران به یک دهه قبل از جنگ جهانی دوم برمی گردد. واردات دوچرخه تا سال 1338 ادامه داشت و در ایران با استقبال خوبی مواجه شد. در همین سالها یک شرکت دوچرخه در کرج به منظور کاهش هزینه و واردات قطعات دوچرخه، مونتاژ و ساخت دوچرخه در کرج تاسیس شد.


مزایای استفاده از دوچرخه:

از جمله فواید دوچرخه سواری کاهش استرس است. دوچرخه سواری یکی از ورزش هایی است که به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند و کمک زیادی به چربی سوزی و عضله سازی بدن می کند. طبق تحقیقات انجام شده 32 کیلومتر دوچرخه سواری در هفته خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کمتر از نصف کاهش می دهد.از مزایای دوچرخه سواری نسبت به پیاده روی می توان به درگیری بیشتر عضلات و کاهش آسیب های مفصلی اشاره کرد. سابق.


نکات کلیدی هنگام خرید دوچرخه مناسب:

در خرید دوچرخه 4 نکته اصلی وجود دارد که در ادامه به تفصیل توضیح خواهیم داد


قاب دوچرخه:

اساسی ترین و مهم ترین عنصر هر دوچرخه قاب است.فراب هر دوچرخه تعیین می کند که قطعات تا چه اندازه بیشترین راندمان سواری را داشته باشند.تفاوت در طراحی قاب باعث تفاوت در سبک دوچرخه سواری می شود. بنابراین اگر قصد خرید دوچرخه دارید، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید، قاب دوچرخه است. وزن بسیار کم و پایداری بسیار بالا به همراه آیرودینامیک بالا از ویژگی های فریم مناسب است. هرچه دوچرخه کوهستانی تر باشد و فریم دوچرخه جمع و جورتر باشد و زاویه قاب کمتر باشد، دوچرخه سریعتر است.


قطعات دوچرخه:

خرید دوچرخه فقط برای داشتن قطعات گران قیمت اشتباه است. ابتدا باید قاب مورد نیاز خود را انتخاب کنید و سپس قطعات مورد نیاز خود را انتخاب کنید.


در قسمت سرعت کمترین تاثیر را در بازده تعویض و تعویض دنده دارند. در عوض، رانندگی و مراقبت تأثیر خوبی بر راندمان رانندگی شما دارد. برای دوچرخه سواری در مسیرهای شهری 2-3 صندلی و 7-9 ماشین نیاز شما را برآورده می کند.برای دوچرخه سواری کوهستان برای شما ماشین های مناسب 1-3 کلاس و 7 نفره است.تعداد صندلی های دوچرخه یکسان است پس چقدر است تفاوت بین سیستم تجهیزات دوچرخه چیست؟


تفاوت اصلی در تعداد طبقات و سینی ماشین نیست، بلکه در تعداد سینی ماشین و ماشین است، هر چه تعداد دندانه های ماشین بیشتر باشد دوچرخه برای دستیابی به سرعت بالاتر طراحی می شود. .


مشکل دیگر در قسمت قطعات دوچرخه، سیستم ترمز است. برای رانندگی در شرایط شهری نیازی به استفاده از ترمز دیسکی نیست و ترمزهای لرزان برای رفع نیاز شما کافی است. برای سواری در جاده های کوهستانی وجود ترمز هیدرولیک برای این دوچرخه ضروری است.


اندازه دوچرخه مناسب:

دوچرخه ها بر اساس سایز لاستیک به 12 دوچرخه، 16 دوچرخه، 20 دوچرخه، 24 دوچرخه، 26 دوچرخه، 27 دوچرخه، 27.5 دوچرخه و 29 دوچرخه تقسیم می شوند. هر برند فریم های خود را بر اساس مقیاس خود تقسیم می کند. به عنوان مثال، برند جاینت از حروف XS، S، M، L، XL استفاده می کند. در برخی از مارک های دیگر از مقیاس اینچ استفاده می کنند. برای خرید دوچرخه. با توجه به قد خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.


قیمت خرید دوچرخه:

یکی از مهم ترین لحظات خرید هر کالایی به خصوص هنگام خرید دوچرخه، قیمت و قیمت دوچرخه است.اشتباه تفاوت قیمت دوچرخه های مارک دار و غیر مارک ممکن است کم باشد، اما کیفیت دوچرخه سواری مارک و دوچرخه های بدون مارک دوچرخه های مارک دار را در انتهای مقاله بخوانید.

+ نوشته شده در سه شنبه 16 آذر 1400ساعت 14:38 توسط یاسر | | تعداد بازدید : 8