اخبار لند

راهنمای خرید و چگونگی انتخاب میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون یکی از عناصر اصلی دکوراسیون داخلی منزل است. هر میز تلویزیون باید با دکوراسیون هماهنگی داشته باشد و متناسب با نوع، اندازه و رنگ تلویزیون باشد.

منبع:

https://sandalikhabar.ir/tv-stand-2021/

اگر در انتخاب میز تلویزیون برای منزل خود دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید کدام میز را انتخاب کنید، مطالعه این قسمت از دنیای مد خیس می تواند به شما در انتخاب بهترین نوع میز تلویزیون کمک کند.


قبل از خرید میز تلویزیون به این نکات توجه کنید

به اندازه میز تلویزیون دقت کنید


مهمترین پارامتر قبل از خرید میز تلویزیون اندازه میز است. باید در نظر داشته باشید که میز تلویزیون شما نباید کوچکتر یا حتی اندازه تلویزیون باشد و بهتر است هر طرف تلویزیون را 10 سانتی متر بزرگتر انتخاب کنید.


به محل قرارگیری میز دقت کنید


قبل از خرید میز تلویزیون به جایی که می خواهید آن را قرار دهید توجه کنید. برای خانه های بزرگ میز تلویزیون بزرگتر است و برای خانه های کوچک نباید آن را خیلی بزرگ در نظر گرفت. امروزه مدل هایی وجود دارند که برای فضاهای کوچک طراحی شده اند اما بسیار زیبا هستند.


هنگام خرید میز تلویزیون جدید، هارمونی را فراموش نکنید


میز مناسب باید با سایر اجزای دکوراسیون منزل هماهنگ باشد و در کنار سایر لوازم اتاق نشیمن از جمله مبلمان و ... جلوه مناسبی داشته باشد.


به رنگ میز تلویزیون دقت کنید


رنگ میز تلویزیون به سلیقه شما بستگی دارد اما بهتر است برای دکوراسیون منزل میز تلویزیونی را انتخاب کنید که با رنگ سایر اجزای آن همخوانی داشته باشد.


رنگ های خنثی سازگاری بهتری با سایر عناصر دکوراسیون ایجاد می کنند، می توانید رنگ سفید را برای خانه ای با وسایل روشنایی انتخاب کنید یا اگر فضا و دکوراسیون تلویزیون تیره است، مشکی یا قهوه ای انتخاب بهتری است.


میز تلویزیون کلاسیک


انواع متریال میز تلویزیون

مهمترین فاکتور برای کیفیت میز تلویزیون جنس میز تلویزیون است. میز تلویزیون انواع مختلفی دارد. می توانید میز تلویزیون چوبی، میز تلویزیون ام دی اف، میز تلویزیون شیشه ای و فلزی و ... بسازید. و آن را با سایر اجزای فضای خود هماهنگ کنید.


میز فلزی برای تلویزیون


این نوع میز تلویزیون که سبک تر از میز تلویزیون های چوبی است به دلیل عدم تنوع چندان مورد استقبال قرار نگرفته است. اگر از مبلمان با پایه های فلزی در دکوراسیون منزل خود استفاده کرده اید می توانید میز فلزی تلویزیون تهیه کنید.


پایه های دیواری فلزی نیز وجود دارد که از جمله وسایل نگهداری تلویزیون بر روی زمین یا دیوار می باشد و پرکاربرد و فروش بوده و بیشتر در مراکز حمل و نقل عمومی، ادارات و ... استفاده می شود.

+ نوشته شده در سه شنبه 16 آذر 1400ساعت 15:04 توسط یاسر | | تعداد بازدید : 9